KONST / Litografier / Färglitografi 12946514
nr 1294 6514
Jorgo Krallis
(f. 1937)
Färglitografi, Signerad, numrerad 104/210, , komposition. Motivet: 31x26 cm
Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 december 2019
kl 19:54:00
26/11 17:52:19
200 kr
2/12 18:00:16
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis